O co jde?

English Class anebo Anglický kemp je ideální místo, kde si o prázdninách můžete procvičit angličtinu s rodilým mluvčím. Letos přijede sedmičlenná skupina lektorů z USA. Hlavní lektor Doug Barylski zná velmi dobře české prostředí nejen proto, že má české kořeny, ale také, že zde pořádal celou řadu kempů.

Program na English Class

Výuka probíhá ve skupinách podle úrovně znalosti jazyka. (začátečníci, středně pokročilí, pokročilí, přičemž pokročilí budou rozděleni na muže a ženy).

Výuka je také určena pro děti (7 až 11 let), které budou tvořit vlastní skupinu. Případně může vzniknout další skupina dětí ve věku (12 až 14 let)
V každé skupině kromě pokročilých bude přítomen překladatel. Děti nad 15 let budou zařazeni do skupiny dospělých.

Co se týče samotného vyučování, lektoři budou mít připravená konkrétní témata ze života. To se bude týkat zvláště skupin, které ovládají angličtinu. Tato témata mohou obohatit nejen naší znalost angličtiny, ale mohou nám umožnit nahlédnout do maličko odlišné kultury. Pro začátečníky je připravena klasická výuka základních dovedností. Během registrace budou jednotlivci zařazeni do konkrétních skupin na základě svých znalostí. V průběhu výuky je samozřejmě možné přejít do jiné skupiny, pokud se ukáže, že je to na studenta málo či moc.

Základní informace

  • Kdy se bude Egnlish Class konat? Pondělí 23.7. – pátek 27.7. 17:30 – 19:30
  • Kde bude probíhat výuka? V prostorách Církve bratrské, Doudlevecká 31, Plzeň
  • Jaká je cena English Class? Cena je pouze symbolická a je určena na materiály potřebné k výuce. Dospělí: 200,-Kč. Děti: 100,- Kč. Platba proběhne při registraci.
  • Pro koho je English Class určena? Pro všechny začátečníky, ale i chronické začátečníky, pro ty, kdo chtějí zdokonalit své znalosti. Pro děti i dospělé.
  • Doprovodné akce: V pátek bude připraveno grilování, kde jistě nebude nouze o konverzaci. Na sobotu je také plánován malý výlet.
  • Kdy proběhne registrace? Pondělí 23.7 v 17:00
  • Kdo je pořadatelem English Class? Sbor církve bratrské v Plzni ve spolupráci s týmem lektorů z USA.