Bohoslužba (neděle od 9:30)

Scházíme se každou neděli dopoledne v prostorách CB na Doudlevecké ulici, kde společně zpíváme Bohu, vždy je připraveno praktické poselství z Bible.

Paralelně s tímto programem je pro děti od 3 do 10 let připravený program (vyprávění biblických příběhů, hry, tvoření, písničky). Po skončení bohoslužby je vždy čas posedět v naší kavárně.

  • Neformální atmosféra, není předepsaný žádný „dress code“
  • Otevřené setkání pro každého, kdo se chce dozvědět více o Bohu
  • Ciťte se mezi námi svobodně, není třeba vědět „kdy se co dělá“
  • Když něčemu nebudete rozumět, zeptejte se někoho okolo vás

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (velký sál) každá neděle od 9:30

Kontakt: Daniel Šrámek, mail: info@cbplzen.cz

Mládež

Jsme parta mladých lidí a rádi spolu trávíme čas. Baví Tě vyrážet na výlety? A co společné sportování? Anebo by sis raději v klidu jen tak popovídal/a o životě a všem, co s ním souvisí? Jsi prostě jen zvědavý/á co se u nás děje? Můžeš se k nám přidat!

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (kavárna) každý pátek od 18 hodin

Sleduj nás na IG: Mládež CB Plzeň 

Kontakt: Tereza Koubková, mail: mladez@cbplzen.cz

Dorost

Jsme skupina mladých lidí ve věku od 9 do 15 let, společně s našimi staršími vedoucími. Mimo čas prázdnin se scházíme pravidelně každý pátek od 16:30 do 18:00 v klubovně na adrese Doudlevecká 31. Společně zpíváme křesťanské písně a zamýšlíme se nad Biblí, hrajeme různé hry i deskovky. Máme rádi legraci a velký důraz klademe na budování přátelství. Pořádáme letní tábory a další víkendové akce. Pravidelně se účastníme závodu Biblická stezka, případně jiných akcí, které pořádá Dorostová unie (dorostovaunie.cz), jejíž jsme členy. Pokud máš rád zábavu, chceš získat nové kamarády a dozvědět se více o Bohu, tak přijď mezi nás. Těšíme se na tebe.

Kdy a kde se scházíme:  Doudlevecká 31 (klubovna) každý pátek od 16:30

Kontakt: Daniel Baláž, mail: dorost@cbplzen.cz

Besídka – Nedělní program pro děti

Předškoláci a děti prvního stupně základní školy mají během nedělní ranní bohoslužby svůj program v dětské místnosti, jehož součástí je vyprávění biblických příběhů, hry, tvoření a písničky.

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (dětská místnost a klubovna) během nedělního shromáždění od 9:30

Kontakt: info@cbplzen.cz

Mateřské centrum Uniťáček

Každý čtvrtek probíhá v prostorech Církve bratrské setkávání mateřského centra, které je realizováno spolkem Unit. Zváni jsou všechny maminky i tatínkové s dětmi na pestrý program zpívání, vyrábění, povídání pro maminky, volnou hernu. Kromě pravidelných aktivit probíhají i jednorázové akce, výměny oblečení, lampiónový průvod, vánoční slavnost, hledání velikonočního vajíčka a dětský den.

Kdy a kde se scházíme: Čtvrtek 9 – 12h, Doudlevecká 31 (dětská místnost a kavárna)

Kontakt: Andrea Jarošová, mail: andrea@unitos.cz a tel. 603 746 055
Další info:
 www.unitacek.czwww.facebook.com/unitacek

Domácí skupinky

Během pracovního týdne máme možnost se scházet v menších skupinkách. Tato setkání jsou skvělou příležitostí se vzájemně lépe poznat a budovat hlubší přátelství. V užším kruhu lidí je snazší se otevřít a popovídat si o všem, co nás těší i trápí. Vzájemně se povzbuzujeme a modlíme se za sebe. Současně máme více prostoru hlouběji studovat Bibli a diskutovat o různých životních otázkách.

Bez ohledu na to, zda jsme online, v rodinách nebo ve sborových prostorech, skupinky pro nás představují bezpečné místo, kde se spolu scházíme jako rodina. Nechceme, aby se kdokoliv cítil v životě sám. Jsme tady pro každého. Pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vzájemné setkání!

Kdy a kde se scházíme: Každá skupinka se schází v jiný den a na jiném místě, zkuste si nechat poradit a vyberte si jednu z našich skupinek

Kontakt: Daniel Šrámek, mail: info@cbplzen.cz

Studium Bible – „Biblická hodina“

Každých 14 dní se scházíme nad biblickým textem s diskusí. Studium je určeno pro každého, kdo chce více do hloubky zkoumat a poznat smysl Bible.

Kdy a kde se scházíme: úterý (sudé týdny), v Plzni od 18:30, středy (liché týdny) ve Stříbře, Mánesova 1522 od 17 hodin.

Kontakt: Daniel Šrámek, mail: info@cbplzen.cz

Základy víry

Během roku vícekrát pořádáme diskuzní vícedílný seminář o základech křesťanské víry, kde se zabýváme základními křesťanskými tématy a otázkami, nad kterými přemýšlí každý člověk:

  • Proč jsem vůbec tady?
  • K jakému konci spěje lidský život?
  • K čemu je v dnešní době manželství?
  • Existuje Bůh?
  • Čím je Bible výjimečná?

Máš zájem přijít na seminář Základy víry? Kontaktuj nás.

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (kavárna) místo a čas podle domluvy

Kontakt: Daniel Šrámek, mail: info@cbplzen.cz

Akce pro muže

Několikrát ročně se parta chlapů sbalí a jedou na den objevovat krásy českých kopců. Máš zájem dostávat informace o výletech? Napiš nám!

Kontakt: Pepa Černý toledix@seznam.cz

Skaut – Rybky

Jsme 61. skautský oddíl Rybky organizovaný pod hlavičkou Dorostové Unie. Na skautu se schází kluci a holky od 6ti let věku. Hrajeme hry, zpíváme, zamýšlíme se nad různými tématy z Bible, plníme odborky a podnikáme výpravy do přírody. Jako každý rok se i letos účastníme závodů Biblická stezka.

Naprostým vyvrcholením skautského roku je letní tábor. Moc rádi mezi sebe přivítáme další děti.

Kdy a kde se scházíme:

Každé úterý od 16:30 – 18:00 hodin v klubovně Doudlevecká 31

 

Kontakt: Ester Šrámková, mail: ester.sramkova@skautdu.cz