Bohoslužba (neděle od 9:30)

Scházíme se každou neděli dopoledne v prostorách CB na Doudlevecké ulici, kde společně zpíváme Bohu, vždy je připraveno praktické poselství z Bible.

Paralelně s tímto programem je pro děti od 3 do 10 let připravený program (vyprávění biblických příběhů, hry, tvoření, písničky). Po skončení bohoslužby je vždy čas posedět v naší kavárně.

  • Neformální atmosféra, není předepsaný žádný „dress code“
  • Otevřené setkání pro každého, kdo se chce dozvědět více o Bohu
  • Ciťte se mezi námi svobodně, není třeba vědět „kdy se co dělá“
  • Když něčemu nebudete rozumět, zeptejte se někoho okolo vás

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (velký sál) každá neděle od 9:30

Kontakt: Daniel Šrámek info@cbplzen.cz

Mládež

Jsme parta mladých lidí a rádi spolu trávíme čas. Baví Tě vyrážet na výlety? A co společné sportování? Anebo by sis raději v klidu jen tak popovídal/a o životě a všem, co s ním souvisí? Jsi prostě jen zvědavý/á co se u nás děje? Můžeš se k nám přidat!

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (kavárna) každý pátek od 18 hodin

Kontakt: Daniel, Tereza, Sebastian, Evelí – mladez@cbplzen.cz

Dorost

Pro ty, kteří rádi hrají hry, diskutují, milují dobrodružství a akce v přírodě je určen dorostový klub. Scházejí se zde kluci a holky ve věku od 9 do 15 let. Společně také pravidelně vyrážejí na víkendové akce a vrcholem školního roku je letní stanový tábor u Myslívského rybníka.

Kdy a kde se scházíme:  Doudlevecká 31 (klubovna) každý pátek od 16:30

Kontakt: Daniel Baláž – dorost@cbplzen.cz +420 777 805 681

Besídka – Nedělní program pro děti

Předškoláci a děti prvního stupně základní školy mají během nedělní ranní bohoslužby svůj program v dětské místnosti, jehož součástí je vyprávění biblických příběhů, hry, tvoření a písničky.

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (dětská místnost a klubovna) během nedělního shromáždění od 9:30

Kontakt: info@cbplzen.cz

Mateřské centrum Uniťáček

Každý čtvrtek probíhá v prostorech Církve bratrské setkávání mateřského centra, které je realizováno spolkem Unit. Zváni jsou všechny maminky i tatínkové s dětmi na pestrý program zpívání, vyrábění, povídání pro maminky, volnou hernu. Kromě pravidelných aktivit probíhají i jednorázové akce, výměny oblečení, lampiónový průvod, vánoční slavnost, hledání velikonočního vajíčka a dětský den.

Kdy a kde se scházíme: Čtvrtek 9 – 12h, Doudlevecká 31 (dětská místnost a kavárna)

Kontakt: Andrea Jarošová andrea@unitos.cz a 603 746 055
Další info:
 www.unitacek.cz, www.facebook.com/unitacek

Domácí skupinky

V pracovním týdnu se některý den odpoledne pravidelně setkáváme v menších skupinkách u čaje a sušenek. Povídáme o životních radostech i těžkostech, přemýšlíme spolu nad biblickým textem a modlíme se. Máme tak skvělou možnost vzájemně se lépe poznat a navázat mezi sebou hlubší přátelství.

Kdy a kde se scházíme: Každá skupinka se schází na jiném místě, zkuste si nechat poradit a vyberte si jednu z našich skupinek

Kontakt: Daniel Šrámek info@cbplzen.cz

Studium Bible – „Biblická hodina“

Každých 14 dní se scházíme nad biblickým textem s diskusí. Je určeno každému, kdo chce více do hloubky zkoumat a poznat smysl Bible.

Kdy a kde se scházíme: Stříbro, Mánesova 1522 od 17 hodin.

Kontakt: Daniel Šrámek, info@cbplzen.cz

Večery chval

Rádi hrajeme a zpíváme písně, které nejsou koncertem, ale vyjádřením lásky Bohu a oslavou jeho velikosti. Proto se jednou za měsíc scházíme kromě dopoledního setkání také ještě na tzv. Večer chval, tehdy je více prostoru zpívat a hrát, modlit se, nebo jen sedět a naslouchat. Konkrétní den a čas najdete v sekci Události.

Kde se scházíme: Doudlevecká 31 (velký sál)

Kontakt: Daniel Baláž +420 777 805 681

Akce pro muže

Několikrát ročně se parta chlapů sbalí a jedou na den objevovat krásy českých kopců. Máš zájem dostávat informace o výletech? Napiš nám!

Kontakt: Pepa Černý toledix@seznam.cz

Základy víry

Během roku vícekrát pořádáme diskuzní vícedílný seminář o základech křesťanské víry, kde se zabýváme základními křesťanskými tématy a otázkami, nad kterými přemýšlí každý člověk. Proč jsem vůbec tady? K jakému konci spěje lidský život? K čemu je v dnešní době manželství? Existuje Bůh? Čím je Bible výjimečná?

Máš zájem přijít na seminář Základy víry? Kontaktuj nás.

Kdy a kde se scházíme: Doudlevecká 31 (kavárna) místo a čas podle domluvy

Kontakt: info@cbplzen.cz